Pôžička bez registra

Pôžička bez registra

V dnešnej dobe je možnosť vybrať si pôžičku bez overenia registra dlžníkov. Banky si tieto registre overujú, takže pri bankách je viac než pravdepodobné, že banky vám žiadosť o pôžičku neschvália. Pôžičku bez registra poskytujú skôr nebankové spoločnosti. Nebankové spoločnosti schvaľujú tieto žiadosti individuálne. Počítajte však s tým, že bez overovania schopnosti splácať pôžičku budú aj vyššie úroky.

Výhodou pôžičiek bez registra je, že sa dajú vybaviť z pohodlia domova cez internet alebo aj cez SMS. Požičané peniaze máte zvyčajne k dispozícií veľmi rýchlo a vybaviť túto pôžičku je veľmi jednoduché. Pôžičku bez registra je najlepšie zaobstarať si vtedy, ak si potrebujete požičať menší obnos peňazí. Niektoré spoločnosti vyžadujú dokladovanie príjmu alebo ručiteľa. Na slovenskom trhu máme niekoľko nebankových spoločností, ktoré vám nebankové pôžičky poskytnú.

CreditOne ponúka veľmi zaujímavé podmienky a to napríklad prvú pôžičku od 5 do 180 eur, ktorá je úplne zadarmo a neplatíte ani žiadne úroky. Ak tento úver splatíte bez problémov, dostanete možnosť si v budúcnosti požičať do 500 eur. CreditOne od vás nevyžaduje dokladovať účel úveru a tiež nevyžaduje ani ručiteľa. Doba splatnosti je na 1 až 30 dní. Ak nebudete vedieť peniaze splatiť, môžete požiadať o odklad. Odklad vám ale pôžičku predraží.

Pohotovosť, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už nejakú dobu. Táto nebanková spoločnosť sa zameriava na vyššie sumy s dlhšou dobou splácania. Poskytuje pôžičky od 99 do 1 000 eur. Ak nemáte problém so splátkami, poskytne vám úver až do výšky 4 500 eur. Doba splácania je od 2 do 12 mesiacov. Vybavenie tejto pôžičky je komplikovanejšie.

Ferratum poskytuje rýchlu pôžičku a bežnú pôžičku. Pri rýchlej pôžičke máte možnosť požičať si od 30 do 350 eur a doba splatnosti je od 7 do 30 dní. Prvá pôžička do 150 eur je zadarmo. Táto nebanková spoločnosť si vyžaduje ručiteľa. Ak nemáte svojho ručiteľa, Ferratum vám môže poskytnúť služby profesionálneho ručiteľa. Ten je samozrejme drahý, takže je lepšie mať vlastného ručiteľa, pri ktorom žiaden poplatok neplatíte. Pôžička sa dá vybaviť z pohodlia domova cez internet alebo SMS.

V registri dlžníkov sa môžete ocitnúť veľmi ľahko. Stačí, že omeškáte jedinú splátku a ste tam. Tento záznam vám zostáva počas celej doby splácania úveru + 5 rokov k tomu. Každé omeškanie sa však posudzuje, teda to neznamená, že sa tam dostanete hneď, čo ste sa omeškali pár dní. Horšie je to už s klientmi, ktorí majú problémy so splácaním už dlhšiu dobu.